دوره های اساتید در اصفهان

برگزاری دوره های اساتید در اصفهان :

موسسه ی آرامش ذهن برگزار کننده ی دوره های اساتید موفق در اصفهان.

مدرس: خانم ناهید عنایتی

موسسه ی: آرامش ذهن

مخاطبین دوره: هرکسی که عاشق تدریس وسخنرانی باشد یا بخواهد کیفیت کاری خود را بالا ببرد و در عین حال درآمدهای بالایی را از راه تدریس و سخنرانی در سمینارها کسب کند.

نحوه برگزاری دوره: حضوری و بصورت عملی انجام میگیرد.

نحوه ی پشتی بانی: تا یکسال ارتباط و مشاوره + ارتباط مستقیم با مدرس دوره + تیکت پشتیبانی + ایمیل مستقیم به مدیریت سایت.

محدودیت سنی: 15 الی 80 سال

فهرست مطالب :

سر فصل های دوره :

سرفصل های دوره ی اساتید موفق :

تعیین موضوع استادی.

طرزفکر و انواع آن.

سخنرانی و فن بیان.

آداب معاشرت اساتید.

ارتباطات و تاثیر آن بر روند کسب و کار و زندگی.

راه اندازی سایت.

چگونگی اجرای برنامه ها در اینستاگرام و فضای مجازی.

تولید محتوا.

تند خوانی و روش های تقویت حافظه.

طنز در سخنرانی.

تولید محصولات صوتی و تصویری.

نوشتن کتاب.

برگزاری سمینار از صفر تا صد.

مدیریت زمان و مدیریت انرژی.

آموزش روش های ذهنی برای دستیابی به آرامش و حس خوب.

پول سازی.

و ده ها موضوع دیگر…….

برگزاری دوره های اساتید در اصفهان

موفقیت چیست و فرد موفق چه کسی است؟

موفقیت یک حس درونی است.شاید یک فرد از نظر اطرافیان فردی موفق باشد ولی آن فرد چنین حسی نسبت به خود نداشته باشد. یا برعکس. جمله ی معروفی از ماکسول مالتز میگه: موفقیت به همراه حیثیت طلبی به ناکامی،محرومیت و ناخشنودی می انجامد. از این جمله می توان برداشت کرد که برای رسیدن به موفقیت باید نسبت به حرف و نظر دیگران بی اهمیت بود. نسبت به حرف های دیگران هیچ واکنشی نشان ندهید و به مسیر پیش رو فکر کنید. مهمترین فاکتور رسیدن به موفقیت داشتن هدف است. یک هدف برای خود مشخص کنید و برای رسیدن به آن حرکت کنید. در این مسیر از شکست ها نترسید و با تغییرات سازگار شوید. موفقیت غول بزرگی نیست، با داشتن یک هدف و برنامه ریزی برای رسیدن به آن در کنار تلاش مستمر روزانه تحقق می یابد. 

موسسه مشاوره در اصفهان

یک استاد موفق چه کسی است؟

یک استاد موفق، موفق به دنیا نمی آید بلکه به یک استاد موفق تبدیل می شود.

به راستی یک استاد موفق چه ویژگی هایی دارد؟

یک استاد موفق، علاوه بر نقش مدرس و یاددهنده بودن یک نقش دیگر هم دارد و آن نقش متعلم و یادگیرنده بودن است. یعنی همواره در حال یادگیری، کسب مهارت های جدید و به روزکردن علم و مهارت های خود می باشد.و هیچ گاه از یادگیری دست نمی کشد.

یک استاد موفق علاوه بر این که در رشته ی خود متخصص است، و علم و آگاهی لازم را دارد.در عین حال هنر آموختن به دیگران را نیز دارد. به عبارت دیگر راه های درست برقراری ارتباط با مخاطبان و دانشجویان را می داند و از فن بیان خوبی برخوردار است.

یک استاد موفق، باید با مخاطبان و دانشجویان خود به درستی ارتباط برقرار کند.و آداب معاشرت برخورد با آنها را بلد باشد.

دوره های اساتید در اصفهان

سخنرانی و فن بیان :

خیلی از افراد در جامعه از دانش و مهارت های زیادی برخوردارند. ولی توانایی انتقال آن به دیگران را ندارند.این گونه افراد در صورتی که دانش و مهارت بالایی دارند به چشم نمی آیند.و نمی توانند از داشته ها ی خود کسب درآمد کنند. مشکل اساسی این گونه افراد فن بیان می باشد. فن بیان یک مهارت تخصصی است. این مهارت گاهی به صورت ذاتی در افراد وجود دارد. ولی یکسری از افراد نیاز به یادگیری آن دارند.این مهارت برای یکسری از مشاغل از جمله: استادی، مشاوره، گویندگی و …بسیار لازم و ضروری است.ولی همه ی افراد باید از این مهارت برخوردار باشند. فن بیان به معنای زیاد حرف زدن و یا صدای خوب داشتن نیست. بلکه فن بیان به معنای متقاعد کردن افراد و انتقال درست پیام به آنهاست. در دوره های اساتید در اصفهان در موسسه ی آرامش ذهن این مهارت را به خوبی یاد بگیرید.

عوامل مهم در فن بیان :

زبان بدن از جمله مهمترین فاکتور های فن بیان می باشد.

کنترل صدا: تقویت صدا، مکث کردن به موقع، نداشتن لرزش در صدا، تنفس صحیح هنگام سخنرانی.

صداسازی: ریتم زیر و بم کردن صدا حین سخنرانی.

دوره های اساتید در اصفهان

برند شو

امروزه برای موفقیت در کسب و کار باید در آن زمینه ی شغلی تبدبل به برند شد. باید مهارت و علم خود را در آن زمینه به روز کرد و با این کار به پیشرفت کسب و کار کمک کرد. برای به روز رسانی کسب و کار راه اندازی سایت مرتبط بسیار مهم است. طراحی یک وب سایت به کسب و کار شما اعتبار زیادی می بخشد و کانال های بازار یابی جدیدی را برای شما ایجاد می کند. کسب و کار های آنلاین روز به روز در حال گسترش هستند . پس مواظب باشید عقب نمانید. علاوه بر وب سایت در فضا های مجازی نیز در زمینه ی کسب و کار خود فعالیت کنید.با شرکت در دوره های  اساتید در اصفهان در موسسه ی آرامش ذهن، کسب و کارتان را به روز کنید.یکی دیگر از عوامل موفقیت در کسب و کار مدیریت زمان و مدیریت انرژی است، که این مهارت را نیز با شرکت در دوره ی جامع اساتید موفق کسب کنید.

دوره های اساتید در اصفهان

سوالات متداول :

در پاسخ به سوال باید گفت خیر، شما بدون هیچ پیش نیاز قبلی می توانید آن را به صورت صفر تا صد در موسسه ی آرامش ذهن فراگرفته و شاهد موفقیت در کسب و کار خود باشید.

هرکسی که عاشق تدریس وسخنرانی باشد یا بخواهد کیفیت کاری خود را بالا ببرد و در عین حال درآمدهای بالایی را از راه تدریس و سخنرانی در سمینارها کسب کند.

دوره به صورت حضوری برگزار می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید