چگونه خوش اندام وایده ال شوید تا بتوانید درسخنرانی ها بدرخشید؟

چگونه خوش اندام وایده ال شوید تا بتوانید درسخنرانی ها بدرخشید؟

 

چگونه خوش اندام و ایده ال شوید تا بتوابید در سخنرانی ها بدرخشید؟ در سالن سخنرانی همه منتظر ورود سخنران بودیم . کلیپ های ابتدای جلسه را پخش می کردند و مجری تا سر حد توان از مهارتها و  توانمندی ها و مدارک تخصصی استاد تعریف ها کردند….

اشتیاق در چشمان همه ی حضار موج می زد و بی صبرانه منتظر ورود ایشان بودند تا ایشان را ملاقات کرده و از آموزش ها و مهارتهای ایشان بهره مند شوند.در همین لحظه استاد وارد شدند و تمامی نگاه ها به سمت ایشان گره خورد….

خیلی ها متعجب شدند!!!

استاد وارد شدند و انصافا تدریس خوبی داشتند و انگیزشی صحبت می کردند تا همه راغب به مباحث شوند .  می شد فهمید از تمام توان خودشان استفاده کردند تا مخاطبان مجاب شوند و در دوره ی ایشان ثبت نام کنند …

موقع خروج از جلسه شنیدم آقایی به همسرش می گفت : فکر نکنم دوره ی به درد بخوری باشد!!!

خانم پرسید : چرا؟؟

آقا گفت : آخر اگر کارش خوب بود اول روی شکم خودش کار کرده بود تا اینقدر توی دست و پاش نباشه… کسی که می گه هر چه می خواهیم می توانیم جذب کنیم پس چطور خوش اندامی را برای خودش جذب نکرده است ؟؟!!

و بدون ثبت نام خارج شدند…

دیگری گفت من که اونقدر خوش اندامی  استاد برایم مهم است که حرفهاش برام اونقدر مهم نیست…

ادراک من:

درآن هنگام متوجه شدم که  خیلی از افراد به صورت ناخوداگاه ، قیافه و ظاهر استاد برایشان خیلی مهم است و به ان اهمیت زیادی می دهند. درست است که علم استاد است که ما از ان استفاده می کنیم اما به قول قدیمی ها درست یا غلط ، عقل  مردم در چشم انهاست.

تصمیم به نوشتن کتاب کردم

در این هنگام با خودم تصمیم گرفتم که اگر استاد شدم اول کتابی که بنویسم درباره ی راهگارهای خوش اندام شدن با ذهن باشد و همین کار را نیز کردم و کتاب «جاده  سلامتی و خوش اندامی در همین نزدیکی است » را نوشتم .

در ابتدا مطالب کتاب را روی خودم پیاده سازی کردم و الحمدلله نتیجه  ان را به وضوح مشاهده کردم ، در خدود ۵ماه ونیم ۲۴کیلو گرم وزن کم کردم  و سپس خدود  ۲۶ کارگاه آموزشی برگزار  کردم و حدود ۳۰۰ نفر از عزیران را در مسیر دور کردن افکار منفی و مقابله با ان و سالم و خوش اندام شدن با ذهن پرداختم و به لطف خداوند  بسیاری از انها به نتیجه ی مطلوب خود رسیدند و خداوند را به خاطر این همه لطف و مرخمت بسیار شاکرم.

در کتابم به ۷ ایستگاه اشاره کرده ام که در هر ایستگاهی شما فکر خود را تغییر داده و وارد ایستگاه بعدی می شوید …

منتظر راهکارها و تکنیک های خوش اندام شدن با زهن دز مقالات بعدی ام باشید.

برایتان ارامشی بیستر از درک همگان را از خداوند متعال خواستارم.

 

 

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

[mailpoet_form id="1"]

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *