قرص شادی و سلامتی

قرص شادی و سلامتی

قرص شادی و سلامتی

قرص شادی و سلامتی . شاد بودن و شادابی  باعث زیبا شدن و سالم شدن سلول های بدن می شود . مخققین این مطلب را دریافته اند. در نتیجه اگر کسی در زندگی اش شاد و با طراوت باشد از بدنی سالم تر از دیگران برخوردار است . در روایات معصومین (ع) بر لزوم شادبودن در زندگی تاکید فراوان شده است. انها می فرمایند باید از غم و اندوه دوری کرد و به خداوند  پناه برد.

چه کنیم شاد باشیم؟

قرص شادی http://nahidenayati.com

مثلا درروایات امده است که: ورزش کردن  و شنا کردن و اسب سواری کردن باعث شادی  است. آب باعث طراوت و شادی است. شما می توانید در ماه یا هر هفته از ورزش شنا استفاده کنید تا به شاد بودن خودتان کمک کنید.

http://nahidenayati.comقرص شادی

شستشوی سر با گل خطمی یکی دیگر از چیزهای شادی افرین است.  گل های خطمی را از عطاری تهیه کرده و انها ر ا در اب گرم خیسانده و مدت یک ربع بر روی سر قرار داده و سپس استحمام نمایید . حرارت سرتان را گرفته و باعث ایجاد نشاط  و شادی در شما می شود.

نگاه کردن به سبزه از دیگر چیزهایی است که شادی  افرین  است. خوب است که مواقعی را اختصاص به خودمان دهیم و از طبعت زیبا کمال استفاده را ببریم . به مرور تاثیرات شگرف انرا د ر زندگی تان خواهید دید.

http://nahidenayati.comقرص شادی

مسواک زدن نیز باعث شادی می شود . علاوه بر فائد بسیار زیاد ان ، پیغام او رشادی و طراوت هم هست.

همنشین شدن با دوستان و نیکان هم از عوامل شادی زاست. حتما سعی کنید برای خودتان دوستانی ناب انتخاب کنید و از بودن در کنار انها خوشحال و شاد باشید.

اینها بود چند قرص شادی اور که برایتان اوردم.

برایتان ارامشی بیشتر  از درک همگان را از خداوند منان و شادی افرین خواستارم.

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

[mailpoet_form id="1"]

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *