آرواره های شکست!

آرواره های شکست!

آرواره های شکست !

آرواره های شکست! سلامی به گرمای دل های گرمتون . امیدوارم که حال شما خوب باشه . مرسی از اینکه با من همراهید و این مقاله را می خونید.

خاطره

آرواره های شکستhttp://nahidenayati.com

چند روز پیش توی یکی از کارگاه هایی که با خانمها داشتم  و در اون از افکار منفی و تاثیرات آن بر روی جسم صحبت می کردم ، خانمی بلند شد و گفت : نمن و همسرم توی زندگی خیلی سختی کشیده  ایم و دو سال پیش هم دو نفر سر شوهرم را کلاه گذاشتند و منزلمون را فروختند و هیچ پولی هم به  ما ندادند!

یک هفته ی دیگه هم دادگاه داریم و مثل همیشه همسرم به حق و حقوقش نمی رسه. آخه اونها دم کلفتند!!

آرواره های شکست را در هم بشکن!

به ایشان گفتم : اما شما پارتی کلفت تری دارید ولی از اون غافلید. با تعجب نگاهی انداخت.  ادامه دادم : اما قدرتی که ماورای همه ی قواهاست ، خداوند متعاله . خداوندی که با نام و یاد او دلها آرام می شه و چه زیبا خدایی است. فقط باید اعتماد و اعتقادتون را به او قوی تر کنید. باید باورتون را نسبت به حکمت و قدرت و مصلحتش بیشتر کنید . اونوقته که معجزه اتفاق می افته….

اگه اینطوری نگاه و توکل کنید و امیدتون را از دست ندید ، آرواره های شکست را در هم شکسته اید و مطمئن باشید که حتما حتما به موفقیت نزدیک می شید و طعم آرامش واقعی را خواهید چشید.

خبر خوش…

آرواره های شکستhttp://nahidenayati.com

دیروز همان مراجع زنگم زد و در حالی که صدایش می لرزید گفت : به خدا انگار معجزه شده.  گفتم : مگه چه اتفاقی افتاده؟؟

گفت : امروز توی دادگاه ، قاضی حق را به همسرم داد. به اون شیادها گفت : فکر می کنید این بنده خدا بی کسه که حقش را بالا کشیدید؟! و فرصت داد که یا پولش را تمام و کمال پرداخت می کنید یا هر کدام از شما را به ۲۵۰ سال زندان محکوم می کنم….

بله دوستان ارتباط واقعی و صحیح با خداوند منان ، این چنین معجزه هایی را هم به دنبال دارد. ان شالله که تمامی زندگی تون سرشار از لطف و معجزه ی الهی باشه.

برایتان آرامشی بیشتر از درک همگان را از خداوند منان خواستارم.

 

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

[mailpoet_form id="1"]

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *